Strony związane z hasłem 'żaluzje':

 • Multi - Color Plus Helena Rejent »

  Firma Multi - Color zajmuje się sprzedażą artykułów, które są niezbędne, aby nasze okna nabrały odpowiedniego i należnego im blasku. W naszym asortymencie znaleźć można między innymi przygotowywane na specjalne zamówienie firany i zasłony, szyte zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Oprócz tego posiadamy także szeroki wybór żaluzji, rolet i karniszy, dzięki którym nie będziemy mieli problemu z zawieszeniem np. nowych firanek. To jednak jeszcze nie wszystko. Mamy także markizy i moskitiery.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Poznań »

  Kierujemy się tym, aby wnętrza naszych mieszkań analogicznie jak wnętrza firm w których bywamy korzystnie wyglądały. Produceni rolet mają to na uwadze. Żaluzje i rolety w Poznaniu realizują oczekiwania najbardziej surowych klientów. Rolety są praktyczne. Mogą mieć formę zewnętrzną i wewnętrzną. Rolety o których mowa są ciche. Zasłony rzymskie najlepiej współgrają z eleganckimi aranżacjami. Zaznaczają ich nowoczesność. Plisy to typ żaluzji gwarantowanych w kilku formach. Mogą być trójkątne albo półokrągłe. Żaluzje z Rolety Centrum w Poznaniu, analogicznie jak rolety, to zakup, który zapewnia upiększenie wnętrza. Rolety zewnętrzne są niesłychanie odporne na czynniki środowiskowe. Rolety tego typu mają też wpływ na ochronę naszego mienia. Rolety od przedstawionego producenta z Poznania posiadają gwarancję.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Plisy Warszawa »

  Znacznie więcej osób żyjących w RP decyduje się na rolety i plisy. Warszawa jest miastem, w jakim da się je ujrzeć na wielu szybach. Słowianie lubią dbać o swoją intymność, stąd tak wielka wziętość tego rozwiązania. Ombra to popularna firma, jaka ma wciąż w swojej ofercie Plisy na okna. Warszawa jest miastem, który jest dla rzeczonego sprzedawcy jednym z głównych rynków zbytu. Z oferowanymi przez nich wzorcami da się zapoznać się po przejściu na galerię fotografii dostępną na witrynie internetowej ombra.pl. W przypadku ochoty zamówienia czegoś, co nie wskazano wyraźnie w ofercie należałoby chwycić za aparat telefoniczny i skontaktować się z działem marketingu telefonując pod numer 696-487-199. Trudno znaleźć jest sprzedawcę, jaki miałby w tak dobrej cenie Plisy. Warszawa to na chwilę obecną najprężniej rozwijające się miasto w Rzeczypospolitej Polskiej.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lotari.pl - rolety »

  Dla osób szukających rolet, karniszy a także poduszek lub tapet, propozycja firmy Lotari będzie bardzo interesująca. W prowadzonym przez nas sklepie klienci odnajdą różnorodne wzory Towarów. Klienci mogą zamówić u nas rolety na miarę a także własnoręcznie zaprojektować wzór ozdobny towarów. Projekty klientów wykonujemy w terminie 10 dni roboczych. W czasie krótszym niż 5 dni wysyłamy do klienta standardowe produkty z naszej oferty. Nasza oferta obejmuje tylko doskonałej jakości towary, które oferowane są klientom w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne »

  Kiedyś bardzo modne było umieszczanie w oknach różnych żaluzji, aktualnie coraz to bardziej popularne stają się każdego typu rolety. Są one nadzwyczaj często używane w własnych mieszkaniach, domach i firmach. Zdecydowanie jedna z pozytywów jest składanie - raczej bezinwazyjny. W dodatku, w zależności od ich rodzaju, realizują wszelakie zadania. Jak choćby: rolety zewnętrzne nie tylko strzegą dom przed zbyt mocnym słońcem, ale też zabezpieczają oraz zapobiegają włamaniom. W dodatku, rolety mogą być komponentem dekoracyjnym, którym upiększyć można każde wnętrze. Przetestuj jakich rolet chcesz na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »