Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · następna strona »
 • szkolenie lean mfg »

  Spółka www.luqam.com zaprasza na szkolenia z tematyki System 5s. Jeśli więc szukasz informacji na tematy takie jak: analiza przepływu, audit produkcyjny, ISO szkolenia, szkolenie word Opole, tpm lean, szkolenie hoshin, szkolenie ohsas oraz 6 sigma green belt, balansowanie linii, kanban, six sigma szkolenie, metodologia lean, msa szkolenie, szkolenie fmea, Wdrażanie smed, szkolenie mapowanie procesów, szkolenie z bezpieczeństwa informacji. Portal www.luqam.com proponuje szkolenia z branży Technika 5s [. Do widzenia i zapraszamy na stronę internetową po dalsze informacje.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online, szkolenia »

  Kursy online są od pewnego czasu znacznie częściej wykorzystywane przez wiele ludzi, ponieważ ułatwia to zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba było do tej pory tracić głównie na dotarcie do miejsca zajęć. Aktualnie dzięki bardzo dużym możliwościom internetu, odbywają się wykłady dla uczelni i firm, które łączą się z prowadzącymi szkolenie przez system internetowy. Jest to coraz częściej stosowana metoda, gdyż wykłady niczym nie odbiegają od seminariów, które były do tej pory prowadzone w formie fizycznej. Webinaria, to już bardzo znana metoda wykładów online, która prowadzona jest na zasadzie obustronnej łączności wykładowcy i uczestników zajęć, z czego korzysta coraz więcej firm i uczelni.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne w Łodzi »

  Bizneshub.com.pl to strona przekazany jest nowiuteńkiemu punktowi kongresowemu bizneshub, jaki jest odkrywczym pomieszczeniem ulokowanym w siedzibie starej fabryki filmowej. Dzięki stronie możesz z naturalnością poznać się z ofertą hotelową, jaka mieści się na obszarze, lecz również zapoznać się centrum wypoczynku, o którym informacje dodatkowo znajdują się na stronie. W wiadomości kontakt znajdziesz zwykły i wyrazisty blankiet, dzięki któremu będziesz mógł sposobność dać zapytanie, na jakie dostaniesz ekspresowo reakcję zwrotną. Jeżeli ciekawi Cię zorganizowanie narady w śmiałym obszarze. Nie należałoby czekać!

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Internetowy serwis www HR NEWS zachęca do szkoleń opracownych z myślą o menadżerach oraz specjalistach Zasobów Ludzkich.branży HRto także serwis dla firm, które pragną wypromować swoje usługi, a tym samym dotrzeć do liczebnej rzeszy potencjalnych odbiorców. Serdecznie zapraszamy: Szkolenia sprzedaż na salesnews.pl. Do usłyszenia a specjalnie dla Państwa stworzymy propozycję na nasze kursy. Na witrynie zostały umieszczone informacje i wszelkie pomocne informacje z rynku, bardzo przydatne porady eksperckie, unikalne artykuły - Serwis branży HR.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń - tłumaczenia niemiecki »

  Rzetelne usługi edukacyjne w dziedzinie przekładu tekstów z języków niemieckiego na polski i odwrotnie to usługa, z której mogą skorzystać firmy, instytucje jak również i osoby prywatne. Dotyczą one tłumaczeń różnych tekstów nawet tych o charakterze zwykłym i specjalistycznym. Na uwagę zasługują również liczne kursy i szkolenia z języka niemieckiego, dzięki czemu możemy usystematyzować jak też rozszerzyć swoją bieżącą wiedzę z tego języka. Wiążą się one najczęściej nie tylko języka popularnego, lecz w dodatku branżowego, co tym mocniej sprawia, że zapotrzebowanie tego typu ofertą cieszy się dużą popularnością.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Degustacja single malt »

  Zrzeszenie jest prawną organizacją, jaka gromadzi osoby, jakich pasją a także zainteresowaniami są alkohole jak również tytoń. Część członków związana jest z branżą alkoholową zawodowo a część kojarzy swój udział w Stowarzyszeniu jako stosowne hobby, metodę na powiększanie swojej wiedzy jak również miłą opcję do relaksu. Decydującym zamysłem Towarzystwa jest rozszerzanie jak również propagowanie wiedzy na temat poszczególnych typów alkoholu a także tytoniu. Wszelkiemu z członków zależy na rozwinięciu integralnej wiedzy o trunkach, jednakże specjalizuje się w jednym wytypowanym przez siebie gatunku.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Służba BHP- Księga HACCP - Safety Consulting »

  Safety Consulting świadczy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz pełnienia obowiązków służby BHP. W świetle polskich przepisów prawnych od 01.05 2004r. wszystkie firmy, bez względu na ich wielkość, zajmujących się produkcją i wprowadzaniem do obrotu żywności muszą wdrożyć i stosować zasady systemu HACCP.Przedstawione przez ustawodawcę zasady podstawowe należy rozumieć nie tyle jako zasady których trzeba przestrzegać, ale jako zadania, które należy zrealizować. Przy opracowywaniu zakładowej dokumentacji systemu HACCP prawodawca zaleca korzystanie z poradników branżowych. Wdrażanie systemu HACCP warto poprzedzić sporządzeniem harmonogramu prac. Proponujemy wdrażanie systemu „w dwunastu etapach”.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs projektowania wnętrz i ogrodów - Creator »

  Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu, w formie świadectw, wydawane na drukach MEN.

  Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych.
  Kurs projektowania wnętrz odbywa się w najbardziej prestiżowych i dogodnych komunikacyjnie miejscach: na ASP w Warszawie i Krakowie, w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu, na Politechnice Białostockiej i w Centrum Designu w Gdyni, zajęcia w soboty i niedziele w godz.9.30 - 15.30.

  Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem. Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

  Serdecznie zapraszamy! CREATOR - Małgorzata Stawińska.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne »

  Kompleksowa oferta realizacji poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół najnowszych tendencji w psychologii. Zatrudniani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci czy psycholodzy oferują terapię indywidualną albo grupową, oraz psychoterapię par oraz rodzin. Stosujemy wymienione szkoły psychoterapeutyczne: terapia Ericksona czy Racjonalna Terapia Zachowania. Gwarantujemy widoczne efekty psychoterapii przy całkowitym, sukcesywnym zaangażowaniu pacjentów oraz psychologa. Zapewniamy psychoterapię dla osób borykających się z uzależnieniem czy dotkniętych schorzeniami nowotworowymi. Asortyment Centrum Psychoterapii Integralnej to również urozmaicony wybór seminariów oraz szkoleń psychologicznych dla firm czy też odbiorców prywatnych. Promujemy asertywność, komunikatywność lub wszelkie metody rozwoju osobistego.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zakresu Public Relations »

  Szalenie sprawną formą promocji jest marketing szeptany. Jest on bardzo doceniany przez firmy produkcyjne i usługowe z wielu gałęzi. Nie jest podobny do reklamy, dociera więc nawet do osób nielubiących reklam. Jest to ceniony sposób na wypromowanie usługi. Marketing szeptany jest skutecznym sposobem budowania opinii o produkcie wśród społeczności w sieci. Wykorzystywane są do tego fora internetowe i najrozmaitszego rodzaju portale. Newralgicznym celem jest stworzenie pozytywnego obrazu usługi. W ten sposób konkretna informacja trafia do potencjalnych klientów. Drugim efektywnym rodzajem marketingu jest aromamarketing. Jest to innowacyjna metoda, która ma w istotnym stopniu wpłynąć na wzrost sprzedaży usług. Marketing zapachowy ma na celu wpłynąć na zmysł węchu a przez to również na zachowania konsumenckie. Stosowny zapach wywołuje określone uczucia, co korzystnie wpływa na sprzedaż. Ten typ marketingu buduje unikalną aurę wokół danego produktu. Te typy marketingu posiada w swojej ofercie firma – Commercial Communications.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN »

  Trudno współcześnie osiągać spółkom dobre wyniki bez trafnych inwestycji w zasoby ludzkie. Wiele się zmieniło na wolnym rynku po upadku komunizmu. Szkolenia pracowników są czymś obligatoryjnym, o czym przedsiębiorcy dobrze wiedzą. Okazuje się, że tego rodzaju lokata potrafi prędko się zwrócić w postaci zdecydowanie lepszych rezultatów osiąganych przez wybranych członków kadry. Warto z pewnością skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i pozwolić zająć się wszystkim specjalistom takim jak choćby firma AVENHANSEN, która z powodzeniem od wielu lat organizuje m. in. szkolenia administracji. Dotychczasowi klienci tej firmy zgodnie potwierdzają, że mieli w tym wypadku do czynienia z przemiłą, a zarazem niezwykle wprawną obsługą. W witrynie internetowej szkolenia.avenhansen.pl można dostrzec świadczony przez nich kompletny wykaz szkoleń.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podesty ruchome szkolenia Poznań »

  Wykwalifikowana kadra to nie jedyny czynnik decydujący o uznaniu przez klientów. Ośrodek BHP Poznań to ekspert w dziedzinie szkoleń BHP. Oragnizujemy szkolenia BHP zgodne z najnowszymi przepisami prawa. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań zawsze kończą się uzyskaniem specjalnego certyfikatu. Każdy kurs BHP Poznań to perfekcyjnie przygotowane przedsięwzięcie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom firm. Naszymi ekspertami są specjaliści w obszarze higieny pracy. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem. Firma posiada wszystkie uprawnienia do szkolenia pracowników. Prowadzimy szkolenia w naszym ośrodku lub w siedzibie firmy. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – przygotowujemy kompleksowo do pracy na wózkach widłowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii naszym klientom możemy zaoferować szkolenia typu e-learning. To pozwala oszczędzić pieniądze. Nasze kursy na wózki widłowe są ciekawie prowadzone. Prowadzimy szkolenia w opraciu o prezentacje meulitimedialne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy Klient/Mystery Shopper. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania. Wartość dodana - w ramach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie dostarczamy naszym Klientom darmowo szereg dodatkowych działań. Jako instytucja treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po wypełnionym badaniu tworzymy raport, który wyraża mocne natomiast słabe strony celów sprzedażowych. Na podstawie raportu tworzymy program doradczy.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola finansowa »

  Zarządzanie finansami to istotna gałąź dzisiejszej nowoczesnej ekonomii. My wiemy o tym od wielu lat, a ty? Skoro rozpocząłeś czytać naszą ofertę to również dobrze o tym fakcie wiesz. Nasza oferta przewiduje szeroki zakres controlingu, a oprócz tego e-controlingu finansowego. Rozsądna kontrola finansowa, pozwala na odpowiednie zarządzanie funduszami, bez ryzyka, bez strat. Obsługujemy również controling finansowy dla firm, jak i controling finansowy dla msp. Chcesz odpowiednio zarządzać finansami? Szukałeś doświadczonych, sprawdzonych ludzi?  Dobrze trafiłeś! Nasza oferta  szkoleń skierowana jest nie tylko do właścicieli małych i średnich firm. ale dla wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona informacyjna »

  Zapraszając na tę stronę informacyjną wskazana firma chce zachęcić Państwa do dalszego rozszerzania kompetencji, aby dołożyć kolejną swoją cegiełkę do krajowego rozwoju gospodarczego. Asortyment szkoleń i dodatkowych usług tej spółki wprawi was w pozytywne osłupienie, a w końcowym efekcie pozwoli zdobyć lepsze stanowisko pracy z dużo solidniejszym wynagrodzeniem. Jeżeli pracujesz w Katowicach, ta placówka powinna być dla Ciebie naturalnym wyborem. Połączenie kwalifikacji wykładowców z wielu dyscyplin z doskonałymi materiałami szkoleniowymi, często procentuje natychmiast w życiu zawodowym uczestnika. Nie zaprzestawajcie nabywania kolejnych umiejętności. Wskazana firma zapewni wam szkolenia biznesowe, techniczne, a nawet psychologiczne. Duża część pakietów edukacyjnych dotyczy uprawnień technicznych takich jak na przykład popularny SEP czy UDT. Dzisiejsze środowisko pracy nie przebacza stagnacji w karierze wybitnego specjalisty, dlatego należy bacznie obserwować zmieniającą się tematykę szkoleń, aby nie przegapić wydarzenia skierowanego do własnej branży.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Poznań »

  Firma Instytut Projektów Personalnych para się prowadzeniem treningów dotyczących zarządzania zespołem rozproszonym i nie tylko. Prowadzone są szkolenia dla firm farmaceutycznych, dofinansowywane z środków unijnych. Za ich sprawą można zorientować się jakie są innowacyjne strategie marketingu aptecznego i jak w skuteczny sposób zarządzać magazynem. Każdy konsument, który zdecyduje się na pisanie wniosków unijnych może liczyć tu na pomoc doradczą. Fragment oferty to w formie otwartej szkolenia Przywództwo – wydajne zarządzanie w dobie kryzysu to świetna propozycja z tej puli treningów. Gwarantują praktyczne umiejętności szkolenia Poznań Katowicka to punkt gdzie są realizowane.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pedagogiczny, studia podyplomowe, szkolenie NLP – SKK »

  SKK – „Studium Kształcenia Kadr” to firma działająca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat. Nastawieni na działania, kreatywni i wyczuleni na nowe wymagania rynku stale rozbudowujemy swoją ofertę, starając się kształcić nowe pokolenia polaków.
  Naszym priorytetem jest edukowanie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób dorosłych, ułatwienie samokształcenia i podnoszenie wiedzy oraz samodzielności, kreatywności a także rozwój osobowości poprzez uzdolnienia i zainteresowania. Dodatkowo pragniemy przygotować naszych słuchaczy do nieustannego kształcenia i aktywności na rynku pracy.
  W swojej ofercie posiadamy m.in.:
  • Studia podyplomowe
  • Kursy zawodowe
  • Szkolenia
  • szkoły policealne 1-roczne
  • szkoły policealne 2-letnie
  • Seminaria
  • Liceum
  • Vademecum - szkolenia dla nauczycieli

  Wykwalifikowana kadra dydaktyczna posiada bogate doświadczenie zawodowe i pedagogiczne. Lata doświadczeń pozwala nam stale podnosić poziom przekazywanych treści, proponować nowatorskie formy nauczania. Wykorzystujemy nowoczesne techniki audiowizualne w trosce o wysoki poziom edukacji.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Oferta wdrożeniowa spółki Certes.pl Szkolenia Negocjacje w Biznesie adresowana jest w głównej mierze do specjalistów pragnących wzmocnić zdobyte kompetencje w zawodzie. Zapewniamy firmowym współpracownikom urozmaicony wybór seminariów takich jak fachowe szkolenia techniki sprzedaży, obsługa klienta czy znakomitej próby metodologicznej szkolenia managerskie dla potrzeb wszelkiego gatunku zwierzchników firm albo urzędów. Promowana firma szkoleniowa Certes.pl oferuje warsztaty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do podjęcia kooperacji.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające »

  Jazdy doszkalające stanowią genialny sposób na maksymalizację szans pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy. Nasz ośrodek przeprowadza jazdy doszkalające na samochodach Skoda Fabia, dzięki którym nauczysz się kierować pewnie, sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Zapewniamy bardzo niskie ceny oraz nadzór doświadczonego i wykwalifikowanego opiekuna, który odkryje przed Wami sekrety właściwego prowadzenia pojazdu. Aby przekonać się o wartości przeprowadzanego szkolenia, wystarczy chociażby przeczytać nasze referencje.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • hintmine.pl »

  Z pomocą HintMine możesz przyczynić się do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Na szkoleniach prowadzonych przez tę firmę uzyskają oni ogromną ilość praktycznej wiedzy, w zakresie dopasowanym do potrzeb konkretnej firmy. Sprawdź jakie firmy skorzystały już z bogatej oferty HintMine i dołącz do tego grona. Pamiętaj, że współpraca z HintMine, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla rozwoju Twojej firmy. Dowiedz się więcej o możliwościach jakie dają wspomniane szkolenia i skorzystaj z oferty.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »