Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • edu-pisanie.eu - pisanie prac »

  Zachęcamy do odwiedzenia serwisu edukacyjnego oferującego szeroko pojęte usługi pisarsko-translatorskie przeznaczonego zarówno dla osób prywatnych a także firm. Pisanie prac nie jest łatwym zadaniem i w zależności od obszaru tematycznego danej pracy bywa bardzo czasochłonne. Pisanie prac nie jest jedyną dziedziną, którą proponujemy naszym klientom i nasza oferta jest oczywiście dużo bogatsza i nie ogranicza się tylko do języka rodzimego. Oferujemy także opracowywanie tektów w wielu innych językach takich jak np. język rosyjski oraz wiele innych. Dla naszych klientów za wyjątkiem przygotowywania tekstów mamy w swojej ofercie tłumaczenia różnorodnych dokumentów w wielu językach. Naszym sztandarowym językiem jeśli chodzi o tłumaczenia to tłumaczenie niemiecki, gdyż w tym właśnie języku mamy największą ilość tłumaczy którzy pracują dla nas. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ewa Wróbel »

  Potrzebujesz skorzystać z biura tłumaczeń polsko-niemieckiego, jednakże nie masz pojęcia na jakie biuro zdecydować się? zdecyduj się na jednostkę Ewa Wróbel, wykonujemy tłumaczenia zarówno zwykłe, jak i pod przysięgą, oraz ustne.
  Objaśniamy wszelkie teksty, takie jak umowy, sprawozdania, faktury, dokumenty organów administracji państwowej, witryny internetowe i sporo innych dokumentów tłumaczymy.
  Proponujemy usługi firmom i osobom prywatnym. nasza jednostka posiada duże doświadczenie w usługach z zakresu tłumaczenia.
  Usługi zawsze wykonujemy szybko, w terminie dogodnym dla klienta, firma Ewa Wróbel gwarantuje zachowanie poufności tłumaczonych wszystkich tekstów.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański dla najmłodszych »

  Współcześnie angielski dla najmłodszych albo niemiecki dla dzieci odgrywa szalenie istotną rolę. Sprawdzona spółka Kraina Baśni poleca nauczanie obcych języków od wczesnych lat życia dziecka. Oferta spółki wyróżnia się wysoką jakością. Spółka opiekunom malucha oferuje obeserwowanie postępów dziecka. Godny polecenia jest poza tym hiszpański dla dzieci. Nauczyciele zatrudnieni w Krainie Baśni, chcą maksymalnie wykorzystać potencjał dziecka, stworzone stosowne warunki, gwarantują poczucie bezpieczeństwa małemu uczniowi. Na stronie online znajdują się dokładniejsze informacje.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemiecki Luboń »

  Biuro tłumaczeń Intergerman oferuje zleceniodawcom tłumaczenia w następującej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły wykonuje zamówienia w trybie zwyczajnym i błyskawicznym – w ciągu 24 godzin od godziny uznania usługi. W propozycji usługowej biura tłumaczeń znajdują się tłumaczenia pisemne i ustne zwykłe lub przysięgłe. Tłumacz niemieckiego kieruje swoją propozycję do zleceniodawców z terenu Poznania lub okolic. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań wyznaje zasadę zachowania poprawności językowej tłumaczeń na język
  obcy. Teksty przekładane na niemiecki poddawane są weryfikacji przez osobę, dla której niemiecki jest językiem ojczystym.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac »

  Od wielu lat dzielimy się naszym wiedzą w pisaniu prac z wszystkimi tymi osobami, którym przysparza to kłopoty. Faktem jest, że nie każdy posiada umiejętność pisania. Dlatego też z myślą o takich osobach powstał właśnie nasz serwis, specjalizujący się w przygotowywaniu opracowań różnego typu dokumentów. Opracowujemy wzory prac licencjackich oraz magisterskich. Piszemy w językach niemieckim, polskim, oraz angielskim. Do naszych usług należy również poprawa materiałów już napisanych. Tworzymy zespół zawodowych redaktorów. Stawiamy na terminowość, rzetelność jak i fachowość. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam zadanie zostało wykonane jak najlepiej. Bardzo często bazujemy nie wyłącznie z księgozbiorów rodzimych, ale również zagranicznych. Ucieszony Klient to dla nas spora nagroda.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »