Strony związane z hasłem 'Katowice':

 • Rzeczoznawca Jadwiga Marczykiewicz »

  Moja firma oferuje pełną obsługę osób prywatnych oraz firm i instytucji na polu wyceny nieruchomości w zasięgu terytorialnym Górnego Śląska. Siedziba kancelarii znajduje się w stolicy województwa – w Katowicach. Postępując według wytycznych kodeksu zawodowego oraz z zachowaniem należnych procedur postępowania opracowuję operaty szacunkowe na potrzeby wskazane przez zleceniodawców dla dowolnych typów nieruchomości (których pełna lista znajduje się na mej stronie internetowej). Do podstawowych obowiązków rzeczoznawcy majątkowego, które respektuję, należy obiektywność i trzymanie się litery prawa. Jestem członkiem takich organizacji jak PFRN oraz ŚSRM. Po więcej szczegółów odsyłam do firmowej witryny internetowej gdzie zawarte są także dane teleadresowe.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.projektowaniestronwww.tychy.pl »

  Dysponowanie nowoczesnym serwisem www opartym na systemie zarządzania treścią (CMS) zmniejszy koszty utrzymania firmowej strony internetowej przez możliwość własnoręcznej modyfikacji zawartości takiej strony. Każda strona internetowa tworzona przez naszą agencję interaktywną zbudowana jest w oparciu o takie narzędzie, wliczając typowe wizytówki internetowe. Nieszablonową szatę graficzną Twej strony www gwarantuje oryginalny projekt graficzny witryny, który zaprojektujemy na jej potrzeby. Zwiększenie skutecznego zasięgu serwisu internetowego pokrywającego większe grono odbiorców zapewnią efektywne akcje promocyjne w postaci pozycjonowania serwisu. Odbiorcami naszej oferty są firmy z wielu miejscowości woj. śląskiego – z Tychów, Katowic, Pszczyny czy Mysłowic.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cheerleaders Katowice »

  W skład Cheerleaders Ergo Śląsk wchodzą tylko finalistki Mistrzostw Świata z roku 2011, biorące udział w mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders i były też aktywnymi członkiniami tego stowarzyszenia zajmując wysokie miejsca w okręgu województwa i Polski. Cheerleaders to bardzo profesjonalna grupa taneczna, w której tańczą młode wysportowane a także zgrabne dziewczęta. Grupa ta istnieje w Katowicach dopiero od czerwca 2012 roku, a dziewczęta wywalczyły już tytuł II Vice Mistrza Polski Cheerleaders w Lesznie w marcu 2013 roku.
  Dziewczęta mają już na swoim koncie wiele opraw tanecznych najważniejszych wydarzeń Polski.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale i hotele konferencyjne »

  Lokalna branża turystyki konferencyjnej zdobyła najnowszego monopolistę w zakresie organizacji eventów: różnorakiego gatunku konferencje marketingowe bądź prasowe, rekomendowany serwis sieciowy Konferencyjnie.pl Kompleksowa Obsługa Szkoleń. ukazujemy pod tym adresem, na naszej oficjalnej stronie webowej Konferencyjnie.pl, bogatą, przyjazną dla percepcji użytkownika, pełnozakresową wyszukiwarkę wszelkich, zaawansowanych, doskonałej jakości budynków konferencyjnych, zwłaszcza tych umieszczonych w ciekawych krajoznawczo miejscowościach: zakończone sukcesem konferencje w górach albo nadzwyczaj przestronne sale konferencyjne nad morzem bądź nad jeziorem. Zadbaj o własnych gości, opracuj z nami konferencje na Mazurach lub eventy w Bieszczadach. Oferujemy prócz tego prestiżowe spotkania w kluczowych krajowych ośrodkach miejskich: konferencje Poznań, Kraków, konferencje Łódź bądź też sale konferencyjne Katowice z bogatym ekwipunkiem właściwym na rzecz właściwej obsługi technicznej. Korzystaj z oficjalnej panoramy projektowej Konferencyjnie.pl przyłączając się do populacji usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jolanta Jaworska »

  Do kogo kierowana została propozycja psychoterapii prowadzonej pod przewodnictwem Jolanty Jaworskiej? Przeznaczona została do ludzi, które widzą u
  siebie jakieś zakłócenia na tle emocjonalnym. Psychoterapia może w podobny sposób pomóc
  dzieciom, u których pojawiły się trudności wieku dojrzewania. Wściekłość, atak, przerażenie, albo
  ucieczki z miejsca zamieszkania. Jeśli te przypadki często się odbywają, stało się to znakiem w stronę tego, ażeby
  zainicjować wizyty z psychoterapeutą. Będzie to jedna z najlepszych i prędkich sposobów, żeby
  uzdrowić w waszej rodzinie zaufanie oraz zadowolenie.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • kredyty gliwice »

  Pożyczanie pieniędzy jest teraz niezmiernie popularne, a znaczny odsetek kredytobiorców nie zastanawia się nad tym, że sytuacja zdoła z czasem ulec zmianie i spłacanie stanie się kłopotliwe. Konsolidacyjny kredyt Katowice to droga dla tych, jacy popadli w spiralę kredytów. Polega on na wykupieniu przez bank lub jednostkę finansową wszystkich zadłużeń, oraz dopuszczanie ich spłaty za sprawą wyłącznie jednej raty. Konsolidacyjny kredyt tychy to niewątpliwie dodatkowe koszty, natomiast dla osób spłacających parę pożyczek wielokrotnie bywa to właściwe rozwiązanie. Na nieszczęście taki kredyt Katowice również nie jest przydzielany każdemu. Spełnienie warunków bankowych bywa bardzo ciężkie.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Katowice »

  Korzystne sprzedanie auta w obecnych czasach, pomimo zdawałoby się wielu rozwiązań nie jest prostą sprawą. Dlatego dobrze jest w tej problematyce poradzić się profesjonalistów. Firmy takie jak Skup Aut Katowice bądź też Skup Aut Opole oferują mieszkańcom Katowic czy też Opola, pragnącym odsprzedać swoje auta, kompleksową pomoc w tym zagadnieniu. Przedsiębiorstwa te skupują auta każdego typu marki, bez względu na jego stan techniczny czy też wygląd. Na życzenie Klienta, fachowcy ze Skupu Aut Opole czy też Skupu Aut Katowice, realizują darmową wycenę danego auta. Wycena może być przeprowadzana w firmie, czy wybranym przez Kontrahenta jak i dobrym dla niego miejscu. Skup Aut w Katowicach jak i Skup Aut Opole otwarte są przez cały tydzień, od godziny 10 do 22. Auta skupowane są od Kontrahentów prywatnych jak i placówek publicznych.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rowery Katowice »

  Bicykle to dla wielu Polaków odskocznia od roboty czy monotonnego życia. Dzięki przejażdżkom nie dość, że dbają o własne zdrowie to dodatkowo nie zużywają środowiska. Następującym pozytywem bez wątpliwości jest to, że można dziś nabyć rower do perfekcji dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki witrynie internetowej bicykle.com.pl bez trudności odkryjesz jedyny bicykl, który będzie idealnie pasował do Twojej osoby. Na stronie www znajdziesz dużo interesujących informacji, niusów i porad dotyczących rowerów. Rower elektryczny to jeden z szlagierów, który ostatnimi czasy jest często nabywany przez naszych klientów. Zagrzewamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ochrona Tarnów »

  W każdym mieście planowane są rozmaite zabawy. Nie ma znaczenia, jaka ta balanga jest bądź dla dzieci bądź dla dorosłych ważne jest, aby zawsze było bez nerwów i bezpiecznie. Każdą imprezę powinno zorganizować się w taki sposób, aby każdy gość czuł się na niej poprawnie i świetnie się bawił. Ochrona imprez, która zajmuje się bezpieczeństwem ponosi za nas pełną odpowiedzialność, i troszczy się o nasze bezpieczeństwo. Taka grupa wykwalifikowanych osób posiadających licencję ochroniarza wie jak działać podczas powstałych bijatyk między kibicami albo gośćmi, w czasie kradzieży lub zniszczeń mienia. Współcześnie mamy bardzo szeroki wybór firm ochroniarskich.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona informacyjna »

  Zapraszając na tę stronę informacyjną wskazana firma chce zachęcić Państwa do dalszego rozszerzania kompetencji, aby dołożyć kolejną swoją cegiełkę do krajowego rozwoju gospodarczego. Asortyment szkoleń i dodatkowych usług tej spółki wprawi was w pozytywne osłupienie, a w końcowym efekcie pozwoli zdobyć lepsze stanowisko pracy z dużo solidniejszym wynagrodzeniem. Jeżeli pracujesz w Katowicach, ta placówka powinna być dla Ciebie naturalnym wyborem. Połączenie kwalifikacji wykładowców z wielu dyscyplin z doskonałymi materiałami szkoleniowymi, często procentuje natychmiast w życiu zawodowym uczestnika. Nie zaprzestawajcie nabywania kolejnych umiejętności. Wskazana firma zapewni wam szkolenia biznesowe, techniczne, a nawet psychologiczne. Duża część pakietów edukacyjnych dotyczy uprawnień technicznych takich jak na przykład popularny SEP czy UDT. Dzisiejsze środowisko pracy nie przebacza stagnacji w karierze wybitnego specjalisty, dlatego należy bacznie obserwować zmieniającą się tematykę szkoleń, aby nie przegapić wydarzenia skierowanego do własnej branży.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Bytom - Przeprowadzki-Slask.pl »

  Szybkie i pewne przeprowadzki
  Wujek Marek to firma, która sprawnie przeprowadzi wszystkie wyprowadzki. Uchroni każdy ładunek i dostarczy go na miejsce w niezmienionym stanie. Zagwarantuje sprawność transportu, przyjazną obsługę, a co najważniejsze całkowicie profesjonalne działania. Bo tak działają najskuteczniejsze wyprowadzki, jakie udostępnia firma Wujka Marka. Skorzystaj z jej oferty już teraz a z pewnością będziesz zadowolony pod każdym względem.

  Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regały metalowe »

  W naszych czasach warto jest mieć w przedsiębiorstwie meble, które zapewniają dobry nastrój, a także wysyłają konsumentowi znak, iż oferowane usługi znajdują się na doskonałym poziomie. Za sprawą naszej firmy każdy ma możliwość zakupić tego typu meble biurowe. Zapewniamy wieloletnie doświadczenie. Proponujemy usługi od etapu planowania, poprzez wykonanie, aż do zamontowania produktu w miejscu wyznaczonym przez konsumenta. O ile rozważa się meble biurowe Katowice od zawsze zapewniają pełną panoramę wspaniałej klasy rozwiązań w tej kwestii, takich jak dla przykładu stylowe lady do recepcji, praktyczne regały metalowe czy szafy kartotekowe metalowe – tak więc kiedy rozważamy meble do biura Katowice to naprawdę właściwy adres. Jednak kiedy kwestią są meble, takie jak przykładowo szafy metalowe, czy regały sklepowe metalowe, jak również krzesła do biura Łódź również zapewnia ofertę godną uwagi. Przedstawiana firma Tanie Meble Biurowe oferuje pełną paletę wysokiej jakości mebli biurowych, które w przejrzysty sposób zaprezentowane zostały na naszej witrynie w Internecie, gdzie serdecznie każdego zapraszamy!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl »

  Profesjonalny salon kosmetyczny Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne lub regenerujące.

  Pięlegnacja twarzy - klasyczna i aparturowa
  Pielęgnacja ciała
  Pięlegnacja dłoni i stóp
  Podologia
  Przekłuwanie uszu
  CRYOLAB
  Hirudoterapia

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Instytut Urody BLISS przygotował specjalne karnety na zabiegi.

  Jeśli zdecydują się Państwo na serię niżej wymienionych zabiegów otrzymacie atrakcyjne upusty:

  Zabiegi na twarz i ciało
  Mikrodermabrazja diamentowa
  Mikrodermabrazja diamentowa + Kwasy
  Mikrodermabrazja diamentowa + Fale radiowe
  Oksybrazja
  Kwasy
  Mezoterapia bezigłowa
  Dermoroller
  Fale radiowe
  Żelazko antycellulitowe
  Żelazko antycelulitowe + Presoterapia
  Liposukcja ultradźwiękowa + Infrared
  Liposukcja ultradźwiękowa + Presoterapia
  Dermomasażer
  Presoterapia
  Bandaże AROSHA
  Bandaże AROSHA + Presoterapia

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Po co się urpawia Pilates »

  Pilates - rozpocznijmy od chwili początku, czy od chwili historii zaistnienia.

  Nazwa ta wyprowadza od nazwiska jego założyciela.
  "Teraz w tym momencie wiem - nie zdołam się mylić. Cały kraj, cały świat winien realizować moje szkolenie. Wtenczas ludzie będą szczęśliwsi". - To słowa samego stwórcy metody - Josepha Pilatesa.

  Wypowiedział je w 1965 roku, mając 86 lat. Również nie inaczej się nie tumanił.

  "Pilatesowa" żądza osaczyła niemal cały świat. USA zwariowała na punkcie Pilatesa, a w ślad za nią poszły inne kraje również pilates Katowice . Pilates natomiast wesprze Ci w późniejszym okresie uformować postawę zaś przy tym zrelaksować ciało plus się odstresować.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych KURS »

  Zapraszamy na szkolenie: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym.
  Szkolenie dotyczy przewozu osób oraz przewozu rzeczy.
  Zajęcia prowadzimy w naszym ośrodku szkolenia przewoźników w Katowicach.

  Program szkolenia:
  - Prawo handlowe
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Prawo socjalne
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób.

  Zapraszamy

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »