Strony związane z hasłem 'fotografia':

 • Strona o fotografii »

  Fotografia to piękna domena ludzkiego bytu i sztuka. Jeśli jesteś entuzjastą fotografii albo po prostu interesuje Cię jako konika, to ta strona jest dla Ciebie! Na portalu odnajdziesz przydatne rady jak fotografować, wiadomości o konkursach fotograficznych, słownik pojęć związanych z fotografią, historię fotografii w w formie kalendarium, najlepsze zdjęcia świata, omówienia książek na temat fotografii i dużo różnych tematów. Zapraszamy także do współtworzenia magazynu TuFotografia, w którym możesz umieścić swoje zdjęcia i zademonstrować własną twórczość. Możesz również przesłać nam swój materiał, który opublikujemy na stronach portalu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  Potrzebujesz aktualnie fotografika na ślub? Myślisz o zaliczeniu własnej wyjątkowej sesji? Obowiązkowo poznaj usługi LMFoto. Zawodowcy ci świadczą swoje zdjęcia w rejonie południa Polski oraz terenów przyległych, między innymi w Krakowie czy Nowym Targu. Zamieszkujesz w którymś z tych miejsc lub w okolicy? Masz mnóstwo fartu, mało kto dostaje okazję korzystania z usług fotografów z tak dużą obsesją oraz pokaźną wprawą. LMFoto gwarantuje Wam tylko fotografie najwyższej wartości. Angażując LMFoto z pewnością nie będziesz żałował takiego wyboru. Zakład LMFoto prowadzą Łukasz, a także Szymon. Umów się z tymi panami, a z pewnością rozpoczniecie współpracę.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • wideofilmowanie Grudziądz »

  W życiu każdego człowieka odbywają się wydarzenia, które ten pragnąłby zachować w postaci wspomnień na przyszłość. Mowa o weselach, szczególnych urodzinach i pozostałych tego rodzaju istotnych datach. Żeby żaden element tak niezwykle istotnych dla nas przecież zdarzeń w wyniku upływu lat nam nie uciekł oraz by nasze reminiscencje były jak najbardziej ekspresywne, warto rozważyć upamiętnienie doniosłych zdarzeń w postaci zapisu wideo lub fachowo dokonanej sesji fotograficznej. Za pomocą usług, które dostarcza Ci wideofilmowanie Gdańsk, będziesz w stanie nie tylko w dowolnym czasie cofnąć się do zarejestrowanych na fotografiach lub taśmie filmowej wydarzeń Twojego życia, lecz ponadto podzielić się swymi wspomnieniami z przyjaciółmi! To idealne rozwiązanie, aby najistotniejsze momenty Twojego życia i życia członków Twej rodziny na zawsze pozostały w Twojej pamięci!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Rzeszów »

  Wyłapywanie niepowtarzalnych momentów i kolejno fotografowanie ich to ukochana praca Pani Marty Filipowicz, która jest założycielką działalności Mia-Art. Fotografia wraz z zgłębianiem swych zdolności stała się zarówno miłym spędzaniem czasu ale również sposobem na życie poprzez wykonywanie zdjęć na weselach. Wybór, kto zostanie fotografem na ślubie bardzo często okazuje się ciężka do podjęcia, ponieważ chcielibyśmy by nasze fotografie z uroczystości był wyjątkowy. Zapraszam na stronę firmowej mia-art.pl, gdzie umieszczono nasze realizacje, jeżeli spodobają Ci się, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna, weselna »

  Zajmuję się fotografią ślubną, dlatego jeśli szukasz fotografa ślubnego zapoznaj się z moją propozycją współpracy. Para Młodych wiedzieć, musi że termin należy zarezerwować odpowiednio wcześnie, posiadam przystępne ceny pakietów, z których na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie. Fotografia to pasja, zdjęcia wykonuję z należytą starannością aby te wyjątkowe dni można było wspominać na stare lata z fotografią w ręku.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna rzeszów »

  Mamy na imię Paulina i Bartek. Funkcjonujemy jako para młodych ludzi, dla których fotografia jak również realizowanie filmów stały się sposobem na życie.
  W tym najważniejszym dla Was dniu, pragniemy być osobami, które uchwycą w kadrze szczęście, radość i emocje, które będą Wam towarzyszyły.
  Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, gdzie ujrzycie próbkę naszych materiałów.
  Przebywamy w Rzeszowie, ale z miłą chęcią przybędziemy w każdy zakątek Polski, ażeby unieśmiertelnić Wasz Dzień!
  Nowoczesny film, to prezentacja nas samych – kamerzysty i fotografa weselnego. W tym krótkim klipie, chcemy przedstawić Wam czym, jak, w jakich okolicznościach i gdzie działamy. Mamy nadzieję, że taka forma „O NAS” będzie przyjemna w odbiorze i zapadnie na głębiej w pamięci.
  Paulina i Bartek – kamerzysta jak również fotograf ślubny na Twoje wesele!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie i marketing »

  Trzeba zareklamować przedsiębiorstwo? Odwiedź http://www.stronynaplus.katowice.pl. Jest to strona gdzie poruszane są tematy marketingu i reklamy. Dzięki niemu będziecie mieli dostęp do coraz to większej bazy informacji. W
  nowoczesnym marketingu, niezbędna jest pomoc fachowego fotografa. Promocja w internecie niejednokrotnie wymaga własnych materiałów fotograficznych. Poruszamy tą problematykę. By nasze porady miały charakter holistyczny, omawiamy temat SEO. Na naszej stronie znajduja się nie tylko artykuły i informacje ale również linki do ofert przydatnych zawodowców. Zachęcamy do odwiedzin!

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »