Podkategoria: Adwokaci

 • bagażniki rowerowe »

  Często jeżdżę na rowerze. Na swoich wyprawach zwiedzam sporo urzekających miejsc i dlatego zdecydowałem otworzyć swój blog rowerowy. Na moim osobistym blogu znajdziesz krocie fotek z wypraw rowerowych. Każda ekspedycja jest dokumentnie przedstawiona. Wnikliwym oddziałem na dzienniku internetowym są porady rowerowe. Ciepło inwituję do odwiedzania mojego dziennika internetowego.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa silników Nova-Auto.pl »

  Serwis samochodowy Nova-Auto jest nowością na podlaskim rynku warsztatów motoryzacyjnych. Nasz auto serwis samochodów wykorzystuje ogromne doświadczenie doświadczenie oraz standardy q-service premium - sieci zaradnych auto serwisów o europejskich standardach. W naszym serwisie zmienisz opony, wykonasz naprawy bieżące i wyczyścisz filtr DPF - filtr cząstek stałych. W dodatku w naszej ofercie wynajdziesz takie usługi jak naprawa klimatyzacji oraz diagnostykę komputerową. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich usług. Mieścimy się w Dobrzyniewie Fabrycznym.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa dachów Białystok - Traffic »

  Firma Traffic to nie tylko producent wiodącej na Polskim i zagranicznym rynku blachodachówki. Nasza firma to zdecydowany lider jeśli chodzi o krycie i naprawę dachów. Nasza drużyna dekarska zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach dekarzy w Polsce. A to wszystko dzięki odpowiednim szkoleniom oraz wielkiemu doświadczeniu.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Artlex »

  Witam, nasza firma Artlex oferuje udzielanie pomocy prawnej firmom i osobom prywatnym w bardzo różnych sytuacjach od spraw karnych, poprzez sprawy rodzinne aż do spraw ubezpieczeń społecznych. Nasze wieloletnie działanie ukoronowane zostało zarówno założeniem kilku kancelarii w takich miastach jak: Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mysłowice ale również nauką zdobywaną podczas prowadzenia spraw. Działalność Artlex to także rzetelna porada w zakładaniu spółek, zakładaniu stowarzyszeń czy likwidacji osób prawnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji godziny spotkania.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Przemysław Kopko »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Przemysław Kopko to profesjonalne porady między innymi z zakresy prawa gospodarczego, spadkowego, majątkowego, karnego, cywilnego. Pracownicy kancelarii służą pomocą i poradą zarówno osobom indywidualnym oraz firmom gospodarczym. Wszystkie ważne informacje dotyczące działalności firmy znajdują się na stronie kancelaria-kopko.pl. Na stronie tej oprócz przedstawienia działalności kancelarii znajdziemy także blog na, którym zamieszczane są ciekawe praktycznie porady prawne. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią. Kontaktować się można telefonicznie pod numerem 512 567 580 lub e - mailowo przemyslaw.kopko@adwokatura.pl.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gniezno »

  Co musicie zrobić Państwo w razie szukania profesjonalnej obsługi prawnej? Jeżeli w rachubę wchodzą choćby sprawy skarbowe, prawo spadkowe albo nieruchomości, to adwokat gniezno, który właśnie zamieścił wszelkie informacje na swój temat jest najbardziej odpowiednim wyborem. Kancelaria dr Iwony Sepioło-Jankowskiej przede wszystkim skupia się na dwóch miejscowościach - tzn. prowadzi swoje kancelarie w Poznaniu oraz Gnieźnie. Znaleźli w nich zatrudnienie profesjonalni ludzie, toteż autentycznie każdy nasz adwokat poznań zdoła spełnić Państwa oczekiwania. Rozwód, testament czy zakładanie spółek - w każdym przypadku z chęcią pomożemy!

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Niespełna dziesięć lat doświadczenia w pracy zawodowej, a także pilne i rzetelne wykształcenie na wybitnym poziomie zapewniają obsługę prawną o bardzo wysokiej jakości. Wielka miłość do niesienia pomocy dla ludzi i radość z wykonywanej pracy powodują, że, wszystkie sprawy są traktowane przez adwokata z wysokim zaangażowaniem, co daje pewność zrobienia wszystkiego, co tylko jest możliwe w celu zdobycia oczekiwanych przez klientów celów. Całkowite poświęcenie dla potrzeb każdej osoby to jedna z najważniejszych zasad przyświecających pracy zawodowej adwokata.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok »

  Adwokatura-bialystok.pl to strona internetowa nowoczesnej, profesjonalnej Kancelarii Adwokackiej Sylwia Tokarzewska-Cybulko. Siedziba kancelarii znajduje się w Białymstoku. Świadczy usługi dla osób prywatnych oraz dużych firm. Pracownicy kancelarii pomagają w wielu dziedzinach prawa - prawie karnym, majątkowym, prawie pracy, prawie gospodarczym. Działają oni wieloetapowo - pomagają klientom wyjść nawet z bardzo trudnych kłopotów. Pracownicy kancelarii pomagają w wypełnianiu i tworzeniu ważnej dokumentacji, reprezentują klientów przed organami państwowymi oraz sądami.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Limanowa »

  Zarówno klienci indywidualni jak również przedsiębiorstwa mogą skorzystać z usług Kancelarii Adwokat Iwony Mastalerz. Kancelaria ta oferuje szeroki zakres pomocy prawnej. Klienci mogą liczyć na poradę z zakresu prawa karnego, patentowego jak również konsumenckiego. Opisywana kancelaria zajmuje się również sprawami dotyczącymi przedsiębiorstw. Jeżeli więc jesteś przedsiębiorcą i nigdzie nie możesz znaleźć porady prawnika to z całą pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą Radcy prawnego Adwokat Iwony Mastalerz.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Częstochowa »

  Kancelarie Adwokackie adw. Piotra Fik oraz adw. Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego. Pomoc ta w zależności od potrzeb naszych klientów obejmuje reprezentację we wszystkich postępowaniach cywilnych, rodzinnych i sprawach karnych, toczących się przed organami postępowania przygotowawczego, sądami, organami egzekucyjnymi czy organami administracji publicznej.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Kancelarie Adwokackie adw. Piotra Fik i adw. Tomasza Skrzypczyńskiego oraz Kancelarie Radców Prawnych r.pr. Mateusza Równickiego i r.pr. Bartosza Kuc oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie reprezentować naszych klientów przed wszystkimi rodzajami sądów w Polsce i w Europie. Z pewnością wiedza i praktyka zdobyta przez wszystkie lata sprawia, że jako radcowie prawni zapewniamy pełne zadowolenie.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Kancelarie Adwokackie Adwokatów: Jakuba Borzymowskiego, Piotra Fik oraz Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego.

  Pomoc ta w zależności od potrzeb naszych Klientów obejmuje reprezentację we wszystkich postępowaniach cywilnych, rodzinnych i sprawach karnych, toczących się przed organami postępowania przygotowawczego, sądami, organami egzekucyjnymi czy organami administracji publicznej.nnŚwiadczone przez nas usługi są również ukierunkowane na pomoc naszym Klientom poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii oraz doradztwo przy zawieraniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej.nnKażdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu, z którym się do nas zwrócił. Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Engelgardt - Adwokat rozwód Poznań »

  Engelgardt to szanowana kancelaria adwokacka zlokalizowana w Poznaniu. Obsługujemy osoby indywidualne i przedsiębiorstwa. Oznacza to ni mniej ni więcej, iż specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Osobom prywatnym pomagamy zazwyczaj w sprawach dotyczących rozwodów, podziału majątków, spadków i darowizn. Przedsiębiorstwa z Nami współpracujące najczęściej powierzają Nam przeprowadzanie różnorodnych negocjacji i postępowań rejestrowych spółek/fundacji oraz przygotowywanie umów w obrocie gospodarczym.

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz »

  Szukasz profesjonalnego prawnika? Adwokat Iwona Mastalerz czerpiąc z doświadczenia zdobytego w czasie długoletniej współpracy z krakowskimi kancelariami prawnymi otworzyła własną kancelarię adwokacką w Nowym Sączu. Kancelaria ta świadczy pomoc prawną w różnego rodzaju sprawach, w tym spawach cywilnych i rozwodowych, dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Duża liczba Klientów z powiatu limanowskiego skłonił Adwokat Iwona Mastalerz do otwarci filii kancelarii w Limanowej.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Katowice - www.wegrzynowski.pl »

  Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej Jacek Węgrzynowski. Znajdą Nas Państwo zarówno w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, jak i w Bielsku-Białej. Z uwagi na to, że specjalizujemy się w wielu gałęziach prawa, nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. W odróżnieniu do konkurencji, nie ma dla Nas klientów ważnych i mniej ważnych. Pełny zakres świadczonych przez Nas usług prawniczych, jak i spis filii, znajdą Państwo na naszej stronie, do odwiedzenia której zachęcamy.

  Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz »

  Na prezentowanej tutaj witrynie spotkasz bazę kancelarii prawnych z siedzibą w Nowym Sączu wraz z opinkami o nich. Jeśli więc potrzebujesz pomocy prawnej w Nowym Sączu czy taż masz własną kancelarię to bez wątpienia musisz zajrzeć na naszą stronę . Oprócz danych kontaktowych nowosądeckich kancelarii adwokackich i radcowskich odnajdziesz tutaj opinie na ich temat, które pomogą Ci zdecydować o skorzystaniu z usług odpowiedniej kancelarii.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »

Adwokaci - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci