Kategoria: Miasta i państwa

Tutaj wstaw opis kategorii Miasta i państwa

Miasta i państwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Naprawa dachów Białystok - Traffic »

  Firma Traffic to nie tylko producent wiodącej na Polskim i zagranicznym rynku blachodachówki. Nasza firma to zdecydowany lider jeśli chodzi o krycie i naprawę dachów. Nasza drużyna dekarska zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach dekarzy w Polsce. A to wszystko dzięki odpowiednim szkoleniom oraz wielkiemu doświadczeniu.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa silników Nova-Auto.pl »

  Serwis samochodowy Nova-Auto jest nowością na podlaskim rynku warsztatów motoryzacyjnych. Nasz auto serwis samochodów wykorzystuje ogromne doświadczenie doświadczenie oraz standardy q-service premium - sieci zaradnych auto serwisów o europejskich standardach. W naszym serwisie zmienisz opony, wykonasz naprawy bieżące i wyczyścisz filtr DPF - filtr cząstek stałych. W dodatku w naszej ofercie wynajdziesz takie usługi jak naprawa klimatyzacji oraz diagnostykę komputerową. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich usług. Mieścimy się w Dobrzyniewie Fabrycznym.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • bagażniki rowerowe »

  Często jeżdżę na rowerze. Na swoich wyprawach zwiedzam sporo urzekających miejsc i dlatego zdecydowałem otworzyć swój blog rowerowy. Na moim osobistym blogu znajdziesz krocie fotek z wypraw rowerowych. Każda ekspedycja jest dokumentnie przedstawiona. Wnikliwym oddziałem na dzienniku internetowym są porady rowerowe. Ciepło inwituję do odwiedzania mojego dziennika internetowego.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detailing Kraków »

  Czystość to podstawa, to jest to, co pozwala nas zakwalifikować do określonej kategorii rozmówców czy kontrahentów.
  Auto Myjnia Spa na ul. Siewnej w Krakowie załatwi tą sprawę w zakresie samochodu. Nawet nie musisz przyjeżdżać na Prądnik Biały, bo my rozumiemy, że jesteś mocno zajęty i nie masz czasu.
  W takim przypadku przyjedziemy pod wskazany adres, odbierzemy auto a po wykonaniu zleconej usługi odwieziemy je na wskazane miejsce.
  Detailing wykonują u nas prawdziwi profesjonaliści tj. osoby posiadające odpowiednie umiejętności oraz pełną znajomość zagadnienia.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kebab w Krakowie - U Szwagra »

  Oferta naszej firmy skierowana jest do osób, które lubią dobrze zjeść. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju burgery, które przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Dzięki temu smakują one doskonale i zawierają w sobie jedynie sprawdzone i świeże składniki. Dodatkowo dostępne są one w bardzo przystępnych cenach, dlatego cieszą się one dużą popularnością na rynku. Proponujemy zainteresowanym również kebab, który można zamówić z dodatkiem frytek i napoju. Nasze dania zawsze są smaczne i ciepłe. Oczywiście warto sprawdzić kompletną ofertę firmy na stronie internetowej uszwagra.com.pl.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • LTM - Regały paletowe »

  Nasza firma LTM zajmuje się przede wszystkim projektowaniem przestrzeni magazynowych. Jest to usługa niezbędna szczególnie tam, gdzie do dyspozycji mamy małą przestrzeń przeznaczoną na magazyn i należy nią odpowiednio zagospodarować. Poza tym, specjalizujemy się w demontażu i montażu regałów magazynowych, zwłaszcza regałów paletowych, wysokiego składowania i półkowych. Rozszerzenie naszej propozycji ofertowej stanowią takie usługi jak przeprowadzki magazynów i przeglądy regałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej www po więcej szczegółów.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne otwieranie drzwi Katowice - Moto-Bud »

  Nasza firma Moto-Bud zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi. Z uwagi na specyfikę pracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Żadnego klienta nie pozostawiamy bez pomocy i wsparcia. Działamy na terenie województwa śląskiego. Można Nas zatem wezwać zarówno do Katowic, Chorzowa, Zabrza czy Gliwic. Dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości i wsi, nie pozostawiając nikogo w potrzebie. W razie wstępnego zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do wejścia na naszą stronę i kontaktu z Nami.

  Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • :: Filmowanie Wesel #346;luboacute;w:: Chrzciny, Wesela, Komunie :: »

  Oferujemy naszym Klientom usługi z zakresu filmowania i fotografowania różnych uroczystości.
  Realizujemy niebanalne relacje z ceremonii zaślubin i wesel, chrzcin oraz komunii.
  Wykorzystujemy do naszej realizacji profesjonalny sprzęt 4K, bardzo staramy się aby Nasi klienci
  byli zadowoleni z naszych ujęć filmowych i zdjęć.
  Montowanie filmów w późniejszym procesie
  niepowtarzalnych kadrów jest naszym wyzwaniem.
  Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.videofilmowanie-24.pl
  http://videofilmowanie-24.pl


  --- KONTAKT ---
  MARAD - Marcin Kasperski
  91-496 Łódź, ul. Nastrojowa 28/24
  http://videofilmowanie-24.pl
  e-mail: foto@videofilmowanie-24.pl
  tel. +48 (42) 658 91 25
  tel. +48 500 655 458

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gmina Wręczyca Wielka »

  Serwis internetowy WreczycaWielka.pl ma charakter informacyjny i jest prywatną inicjatywą nie związaną w żaden sposób z Urzędem Gminy Wręczyca Wielka. Dostarczamy najświeższw informacjw i wiadomości związanych z gminą Wręczyca Wielka oraz działalnością organów gminnych.

  Początki osadnictwa na terenie gminy sięgają czasów wczesno-piastowskich, o czym świadczą zachowane fosy i wały obronne po warownym gródku „Zamczysko”. Do najstarszych osad należą Wręczyca, Grodzisko i Szarlejka, o których pierwsze wzmianki występują już w 1383 r. a kolejne pojawiają się w 1414 r. z których dowiadujemy się, że Wręczyca i Truskolasy należały do starostwa krzepickiego. W 1474 r. znaleziono zapiski o istnieniu kuznic, potwierdzone następne dokumentami Zygmunta Augusta z 1549 r. o istnieniu kuźnicy Błażeja Łojka we Wręczycy, a z 1566 r. pochodzi przywilej Andrzeja Kawki na wyrób żelaza w Truskolasach. Z wydobyciem rudy związana jest również współczesna historia gminy, szczególnie w latach 1954-1983, kiedy to kopalnie rud żelaza dawały zatrudnienie mieszkańcom i przyczyniły się do jej rozwoju.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gmina Panki »

  Serwis internetowy GminaPanki.pl ma charakter informacyjny i jest prywatną inicjatywą nie związaną w żaden sposób z Urzędem Gminy Panki. Dostarczamy najświeższe informacje i wiadomości związanych z gminą Panki oraz działalnością organów gminnych.

  Sama Gmina Panki położona jest na północny zachód od Częstochowy,w środkowo - zachodniej części powiatu kłobuckiego. Usytuowana jest na pograniczu dwóch regionów: Wyżyny Wieluńskiej oraz Progu Herbskiego, w dorzeczu Liswarty i jej dopływów: Pankówki - przepływającej przez centralny obszar gminy i Piszczki - znajdującej się w północno - wschodnim obszarze.

  Siedziba gminy znajduje się w Pankach, które są jedną z najstarszych miejscowości na Ziemi Częstochowskiej. Na terenie Gminy Panki znajdują się następujące sołectwa: Aleksandrów, Cyganka - Pacanów, Jaciska, Janiki - Ślusarze, Kałmuki, Kawki, Konieczki, Koski - Żerdzina, Kostrzyna - Kotary, Praszczyki oraz Zwierzyniec III.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.StudioKalendarzy.pl - kalendarze reklamowe | kalendarze firmowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą na kalendarze reklamowe dla firm. Wśród produktów objętych naszą ofertą znajdują się wszelkiego rodzaju kalendarze firmowe jak:kalendarze książkowe
  kalendarze trójdzielne
  kalendarze biurkowe
  kalendarze jednodzielne
  Całość naszej działalności związanej z produkcją kalendarzy dla firm obejmuje głównie produkcję kalendarzy indywidualnych. Specyfiką naszego podejścia do realizacji zamówień na kalendarze jest możliwość zamówienia kalendarzy reklamowych z własnymi grafikami reklamowymi. Skorzystanie z naszych usług sprawi, ze Wasze kalendarze reklamowe nabiorą indywidualnego wydźwięku i będą jedynymi w swoim rodzaju.
  Kalendarze firmowe zamawiane u nas, to najwyższa jakość w dobrej cenie. Poza usługami produkcji kalendarzy, oferujemy również kompleksowe opracowanie ich szaty graficznej. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • skup samochodów za gotówkę bielsko-biała »

  Nasz skup aut to świetna alternatywa dla typowych komisów oraz tzw. sprzedaży z wolnej ręki.
  Można wręcz stwierdzić, że skup aut łączy przewagi przytoczonych wcześniej rozwiązań, zmniejszając przy tym ich wady.
  Na czym polega fenomen skupu aut? Sprzedaż odbywa się ekspresowo i bezproblemowo.
  W przypadku pojazdów wadliwych albo powypadkowych istnieje możliwość odebrania pojazdu we wskazanym przez oferującego miejscu – placówka posiada w swoich zasobach lawety, za których pomocą można bezpiecznie przetransportować samochód. Sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych wydatków.
  Wycena pojazdu wykonywana jest przez doświadczonych i kompetentnych pracowników, z uwzględnieniem marki, roku produkcji oraz stanu technicznego i wizualnego pojazdu.
  Należność wypłacana jest niezwłocznie po wykonaniu potrzebnych formalności, w gotówce lub przelewem na wskazane przez sprzedającego konto.
  Wszystkie procedury organizowane są podczas jednej wizyty, a sprzedający otrzymnuje dokument potwierdzający odsprzedaż samochodu.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - stomatolog, dentysta »

  Stomatologia z różnych dziedzin, również dziecięca czy estetyczna. Charakterystyczną cechą leczenia stomatologicznego w zakresie estetycznej stomatologii jest zastosowanie naprawdę wysokiej jakości implantów, protez które wzbogacą Państwa uśmiech i doprowadzą stan uzębienia do prawidłowej postaci. Dodatkowo skuteczne wybielanie zębów i inne stomatologiczne usługi. Stomatolog Mielec, ul. Godlewskiego 10A, 39-300 Mielec to gabinet UNIDENT gdzie leczy dentysta Bartosz Dziuba.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »

Miasta i państwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i państwa