2xt.pl

2xt.pl 2xt to profesjonalny dysk sieciowy na projekty graficzne. Zarejestruj się lub zaloguj, aby przesłać, zarchiwizować i zarządzać dużymi plikami na dowolnym urządzeniu za darmo. Profesjonalnie udostępniaj swoje pliki klientom. 2xt.pl to: wirtualny dysk, pliki w chmurze, dysk w chmurze, internetowy dysk, przechowywanie danych online, przesyłanie dużych plików, hosting plików, hosting zdjęć, serwer dla agencji, serwer dla drukarnii. Internetowy dysk dla agencji reklamowych, kreatywnych itp. do udostępniania dużych plików klientom.

Szczegóły strony 2xt.pl:

Podlinkuj stronę 2xt.pl:

2xt.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • panorama »

  Wirtualne spacery w postaci panoram sferycznych to najbardziej efektywny pomysł na zaprezentowanie Twojej firmy!

  Kreujemy najwyższej jakości wirtualne wycieczki, dzięki którym internauta ma możliwość zobaczenia zdjęcia dookoła w pełnej sferze. Można rozglądać się we wszystkich stronach i zobaczyć wszystko co było z przodu, za, pod i nad aparatem fotograficznym. W porównaniu do płaskiej fotografii na sferycznym zdjęciu 360 stopni możemy zaprezentować wszystko. Zapewnia to pełen realizm i przeżycie prawdziwego znajdowania się w danym miejscu. Dzięki użyciu programów fuzji wielokrotnych zdjęć High Dynamic Range nasze panoramy są zawsze doskonale czytelne a problem niedoświetleń i prześwietleń na panoramach zostaje usunięty.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plener Gdańsk »

  Ożenek to poważny krok w historii każdego z małżonków. Uroczystość zaślubin jest odpowiednią chwilą na podjęcie niezwykle istotnych decyzji. Ale mimo to jest też czasem na prawdę miłym. Czasem, który chciałoby się zapamiętać na wiele lat. Nie dziwota, w takim razie, iż na każdym przyjęciu weselnym swoje miejsce znajduje również fotograf ślubny. W końcu zdjęcia ślubne są najdoskonalszą pamiątką po tym pięknym wydarzeniu. Pod adresem fotografia.slubna.info odkryjesz ofertę fotografów, oferujących plenery nad morzem w miejscowościach takich jak na przykład Gdynia.

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  Potrzebujesz aktualnie fotografika na ślub? Myślisz o zaliczeniu własnej wyjątkowej sesji? Obowiązkowo poznaj usługi LMFoto. Zawodowcy ci świadczą swoje zdjęcia w rejonie południa Polski oraz terenów przyległych, między innymi w Krakowie czy Nowym Targu. Zamieszkujesz w którymś z tych miejsc lub w okolicy? Masz mnóstwo fartu, mało kto dostaje okazję korzystania z usług fotografów z tak dużą obsesją oraz pokaźną wprawą. LMFoto gwarantuje Wam tylko fotografie najwyższej wartości. Angażując LMFoto z pewnością nie będziesz żałował takiego wyboru. Zakład LMFoto prowadzą Łukasz, a także Szymon. Umów się z tymi panami, a z pewnością rozpoczniecie współpracę.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Furt istniałam przyciągająca startów miłości moich rodziców. Niestety, osobne, na czym mogłam budować swoją noezę Fotografia ślubna Wrocław w tym motywie to zdjęcia tudzież bai ich też. Rodzice przedtem ślubem znali się półtora roku. Owo w sumie nie istnieje moc, ale myślę, że gdyby dwa ludzi właściwie do se rezygnuje, to widać to w pewnej mierze od razu. I nie popyt mrowie czasu, tak aby się w tym umocować. Jednak z atencji na ano skrótowy Fotografia ślubna Wrocław okres, nie mają zbyt wielu opadnięć z tych czasów. Mają jakkolwiek tąż przeciwnie fotki ślubnych dwa baty, niż wszystkich z cugu czasu panieńskiego. Dość owo śmieszne. I po ślubie... znów okres suszy zdjęciowej. Po prostu w życiu nie czuli w ciągu swoistej potrzeby pisania swojego życia na fotografiach. Cytadelą, iż echa starczą im w zupełności. A tymi echami rozbierają się ze mną suto w ciągu wszelkim razem, jak ich lecz wciąż o to zapytam. Ja tymczasem uważam, w przeciwieństwie do nich, że zdjęcia również są grunt. I szczególnie tylko oblecenia ślubne: te robione w studiu, te z taż celebry natomiast te z wesela.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Bydgoszcz. »

  Fotografia ślubna Bydgoszcz – Komunia, chrzest lub ślub to bardzo ważne chwile w życiu każdej osoby. Warto zatroszczyć się, by tak wyjątkową ceremonię ślubną uwieńczyć w formie przepięknych zdjęć zamieszczonych w wyjątkowych fotoalbumach. Firma Fotmix z Bydgoszczy oferuje Państwu swoje doświadczenie fotograficzne na najwyższym poziomie. Zawsze staram się by ostateczny produkt był niezwykle starannie wykonany. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, który umożliwia nam realizacje reportażu na najwyższym poziomie. Poza fotografią ślubną, wykonujemy także fotografię ciążową, fotografię dziecięcą i okolicznościową. Zajmujemy się kompleksową obsługą sesji zdjęciowych i reklamowych. Wykonujemy fotoalbumy, które nie tylko muszą przedstawiać reportaż ślubny, mogą być wykonane w celu prezentacji portfolio sesji z modelingu lub produktów reklamowych. Fotografia jest, także doskonałą wizytówką reklamową firm. Działamy na terenie województw: Bydgoskiego i Toruńskiego.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mariusz Bednarski - miłość do fotografii. »

  Fotografia to niezwykła dziedzina, dzięki której możliwe jest upamiętnienie wielu ważnych i wartościowych wydarzeń i chwil, przedmiotów, obiektów, skarbów natury, obiektów martwych i żywych. Fotografia pozwala uwiecznić te chwile, które są dla nas wartościowe i godne uwagi, zastanowienia. Mariusz Bednarski to fotograf hobbysta, który od wielu lat interesuje się fotografią. Zajmuje się fotografią przyrodniczą, okolicznościową, dokumentalną. Wciąż poszukuje nowych rozwiązań, dzięki którym jego prace mogłyby stać się jeszcze bardziej wyjątkowe. Mariusz Bednarski uważa, iż o końcowym efekcie decydują detale, dlatego często na nich się skupia. To one bowiem dopełniają całość. Mariusz Bednarski do każdej pracy podchodzi indywidualnie. Mariusz Bednarski stara się, aby jego zdjęcia przemawiały do odbiorcy, skłaniały do myślenia, poruszały go, wpływały na emocje. Mariusz Bednarski to człowiek z pasją, której jest wierny do tej pory. Miłość do fotografii wciąż pogłębia. Uczestniczy w rozmaitych warsztatach fotograficznych. Dzięki temu doskonale orientuje się w świecie fotografii. Zna rozmaite techniki, które wykorzystuje, zależności od potrzeby i efektu, który chce uzyskać.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Marcin Niedośpiał »

  Moje zdjęcia są naturalne i spontaniczne. Nie znajdziecie u mnie „reżyserowania” podczas uroczystości. Nie będę Was ustawiał i poprawiał. Przyjdzie na to czas podczas sesji plenerowej. Podczas mojej pracy jestem otwarty i wiecznie uśmiechnięty. Zarażam optymizmem co przekłada się na uśmiechnięte twarze gości i lepsze zdjęcia. Superbohaterem nie jestem, ale mam wartościową cechę. Czasami używam niewidzialności. Nie oznacza to, że znikam z uroczystości lecz fotografuję z ukrycia przez co goście nie zwracają na mnie uwagi i dzięki temu mogę uchwycić najbardziej spontaniczne zachowania i emocje. Podczas zabawy weselnej mnóstwo jest też dynamiki, którą bardzo lubię rejestrować na zdjęciach.

  Doskonale czuję się też innych dziedzinach fotografii. Uwielbiam fotografię sportową. Piłka nożna, downhill, sporty zimowe, lacross to dziedziny sportu, które już uwieczniłem na moich zdjęciach. Bardzo chętnie podejmuję się reportaży z chrzcin, sesji indywidualnych czy imprez masowych.

  Data dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia lotnicza Łódź »

  Zajmuje się filmowaniem i fotografią z powietrza. Filmy i zdjęcia wykonuje za pomocą bezzałogowego statku powietrznego zwanego również dronem. Swoją ofertę kieruję do firm z branż hotelarskiej, budowlanej, ślubnej i innych. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Akademia Misio »

  Jesteśmy przedszkolem prywatnym znajdującym się w dzielnicy Konikowo w Gnieźnie. Nasze przedszkole prowadzi klasę „zerówkę” i zawiera dwa oddziały. Punkt przedszkolny Akademia Misio znajduje się na ul. Paderewskiego 2 w Gnieźnie. Do naszego przedszkola zapraszamy 40 podopiecznych rocznie, których otoczymy troską oraz zarazimy ciekawością do poznawania świata.
  Od 2010 roku tworzymy przedszkole, gdzie dzieci doświadczą akceptacji i są traktowane z miłością. Są sprawiedliwie oceniane i chwalone za swoje osiągnięcia. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dziecko nie tylko zdobywa wiedzę, rozwija umiejętności ale również kształtowany jest jego charakter.
  Nasze przedszkole jest wspólnotą opartą na zasadach wzajemnego szacunku, zrozumienia, tolerancji i przyjaźni. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Państwa dzieci małe grono, w którym podopieczni będą uczyć się tolerancji, szacunku oraz zrozumienia, zarazem będą też miały okazję zinegrować się i nauczyć życia w początkującym społeczeństwie.
  Wiedza przekazywana w naszych oddziałach jest przekazywana z pasją, entuzjazmem i radością od naszej wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej.

  Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna »

  Firma Estimar założona została przez Magłorzatę Orlicką - rzeczoznawcę majątkowego, posiadającą uprawnienia do wykonywania zawodu nr 6259 będącą członkiem Stowarzyszenia. Małgorzata Orlicka jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie gospodarki nieruchomościami o specjalizacji wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
  Posiada kwalifikacje do wyceny na potrzeby banków, potwierdzone certyfikatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych nr 60/Bank-III/2018.
  Specjalizuje się w wycenie w zakresie nieruchomości komercyjnych w podejściu dochodowym (produkcyjno-magazynowych, biurowych, usługowo-handlowych, obiektów hotelowych, stacji paliw, inwestycji deweloperskich), nieruchomości mieszkaniowych w podejściu porównawczym (grunty budowlane, domy i lokale mieszkalne), a także nieruchomości rolnych. Wykonuje także wyceny dla podmiotów państwowych w zakresie szacowania wartości odszkodowań, służebności gruntowych i przesyłowych.

  Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »