Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Naprawa dachów Białystok - Traffic »

  Firma Traffic to nie tylko producent wiodącej na Polskim i zagranicznym rynku blachodachówki. Nasza firma to zdecydowany lider jeśli chodzi o krycie i naprawę dachów. Nasza drużyna dekarska zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach dekarzy w Polsce. A to wszystko dzięki odpowiednim szkoleniom oraz wielkiemu doświadczeniu.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa silników Nova-Auto.pl »

  Serwis samochodowy Nova-Auto jest nowością na podlaskim rynku warsztatów motoryzacyjnych. Nasz auto serwis samochodów wykorzystuje ogromne doświadczenie doświadczenie oraz standardy q-service premium - sieci zaradnych auto serwisów o europejskich standardach. W naszym serwisie zmienisz opony, wykonasz naprawy bieżące i wyczyścisz filtr DPF - filtr cząstek stałych. W dodatku w naszej ofercie wynajdziesz takie usługi jak naprawa klimatyzacji oraz diagnostykę komputerową. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich usług. Mieścimy się w Dobrzyniewie Fabrycznym.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • bagażniki rowerowe »

  Często jeżdżę na rowerze. Na swoich wyprawach zwiedzam sporo urzekających miejsc i dlatego zdecydowałem otworzyć swój blog rowerowy. Na moim osobistym blogu znajdziesz krocie fotek z wypraw rowerowych. Każda ekspedycja jest dokumentnie przedstawiona. Wnikliwym oddziałem na dzienniku internetowym są porady rowerowe. Ciepło inwituję do odwiedzania mojego dziennika internetowego.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych KURS »

  Zapraszamy na szkolenie: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym.
  Szkolenie dotyczy przewozu osób oraz przewozu rzeczy.
  Zajęcia prowadzimy w naszym ośrodku szkolenia przewoźników w Katowicach.

  Program szkolenia:
  - Prawo handlowe
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Prawo socjalne
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób.

  Zapraszamy

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs licencja taxi Kraków »

  Jak zostać taksówkarzem w Krakowie.
  Zacznijmy od listy czynności jakie musimy wykonać by wyjechać na miasto w pojeździe jako licencjonowany TaxiDriver.
  – szkolenie w zakresie licencjonowanego przewozu osób taksówką osobową,
  W Krakowie, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa jest ono obowiązkowe. Musisz ukończyć szkolenie, format e-learning czyli przez Internet kwota od osoby to 189 zł. za oferowane szkolenie.
  W przypadku Krakowa polecam szkolenia e-learning gdyż wszystkie ( cała pula ) pytań na Usuń taksonomię egzamin na licencje taxi egzamin na licencje taxi jest oficjalnie znana i trzeba się nauczyć pytań na pamięć. Ale pytania do egzaminu swoją drogą, w szkoleniu jest tez wiele informacji cennych dla przyszłego kierowcy TAXI. Zawsze polecam się z nimi zapoznać. Czas szkolenia to 20h ale to liczba, realny czas potrzebny do przygotowania się do egzaminu oraz zapoznaniu się z treścią szkolenia to 30-40h. Jeśli ktoś potrzebuje kursu stacjonarnego … nie odwodzę od tego pomysłu ale w przypadku Krakowa to zbędne. W swojej firmie prowadzę kursantów za rękę przez całą drogę zdobywania licencji …

  Data dodania: 22 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arytmetyka mentalna »

  W Abacus Europe oferujemy program neurobiku, który oferuje wzrost świadomości oraz krótszy czas reakcji, lepsze przetwarzanie informacji, trening pamięci oraz aktywację kanału słuchowego. Dzięki kursowi neurobiku możesz polepszyć logiczne myślenie, rozbijasz orientację przestrzenną i czasową oraz umiejętności szybkiego wykonywania obliczeń matematycznych. Najważniejszym aspektem programu jest pobudzenie aktywności mózgu oraz utrzymaniu go w zgodzie z organizmem. Zapisz się na kurs i zapewni sobie lepszych jakość życia na www.abacus-center.eu/pl-pl

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • nauka angielskiego - www.123way.pl »

  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji pokazowej w szkole językowej 123way.pl W naszym Dynamicznym Centrum Językowym z pasją i zapałem prowadzimy kursy językowe dla wszystkich tych, którym zależy na rozwijaniu swoich zdolności komunikacyjnych i szybkim pozbyciu się bariery językowej. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w ciekawy sposób, przez młody zespół pełen pasji i zapału. Pomagamy w utrwalaniu materiału, oferujemy niezbędne pomoce naukowe, podręczniki, płyty CD oraz platformę internetową 123way.pl

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.profes.edu.pl - tłumaczenia Katowice »

  Gdy prowadzimy biznesy z wieloma międzynarodowymi dostawcami, zapewne zdarzają się nam różne dokumenty w ich języku. By zrozumieć co jest na nich napisane i nie posiadać co do tego wątpliwości, warto skorzystać z usług firmy świadczącej tłumaczenia. By taką odnaleźć na śląsku wystarczy wpisać w Google tłumaczenia Śląsk bądź tłumaczenia Katowice. Potencjalnie można skorzystać z oferty uznanej firmy Profes Mariusz Dyduch. Oferujemy kompletną usługę tłumaczeń z wielu języków europejskich. Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo. Obok oferty którą możemy okreśłić nazwą tłumaczenia Sosnowiec, trudnimy się także wykonaniem audytów na terenie woj. śląskiego. Bezcelowym jest więc szukanie hasła audyt Śląsk, tylko bezpośrednie zgłoszenie się do nas po najwyższej klasy usługę. Więcej informacji o naszej ofercie można znaleźć na www.profes.edu.pl.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLIMY.NET - kurs ratownika medycznego »

  Szkolimy.net to strona Centrum Ratownictwa Medycznego Medservis, oferuje dostęp do kursów dotyczących pierwszej pomocy medycznej. Jest to przede wszystkim strona o charakterze informacyjnym, na której znaleźć można informacje odnośnie tego, gdzie odbywa się najbliższy kurs kpp. Oprócz adresu sprawdzić można również jak prezentuje się kurs kwalifikowana pierwsza pomoc, kto może się na niego zapisać itd. Oprócz tego na platformie znaleźć można informacje takie jak recertyfikacja kpp. Platforma działa również w formie e-learningu, udostępniając zainteresowanym dostęp do wiedzy. Szkolenie kpp w formie stacjonarnej to zatem nie wszystko, chętni mogą przejrzeć również kursy e-learnignowe, a na końcu sprawdzić poziom swojej wiedzy w teście on-line. Szkolimy.net to także zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Jeżeli chcesz zdecydować się na kurs pierwszej pomocy albo zależy ci na tym, by ukończyć kurs ratownika medycznego – zajrzyj na tę stronę, ponieważ znajdziesz tutaj wszystko, co będzie ci potrzebne. Oferujemy również kursy dotyczące ratownictwa drogowego. Dla zainteresowanych dodatkowymi, ciekawymi rozwiązaniami udostępniamy informacje o urządzeniu, jakim jest symulator dachowania.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne dla szkół »

  Pomoce szklane znajdują szerokie zastosowanie w szkołach i pozostałych placówkach dydaktycznych. Ich importem zajmuje się między innymi hurtowanie Trio Polska gwarantująca szybkie terminy realizacji zamówień a także nieprzesadzone ceny. Wśród pomocy szkolnych importowanych przez firmę Trio Polska dostępne są tablice edukacyjne, fantomy a także wiele innych. Cały dostępny asortyment został uporządkowany na naszej stronie ze względu na przedmioty szkolne. Daje to możliwość na sprawne odszukanie potrzebnego asortymentu.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci - mali-naukowcy.pl »

  Mali-naukowcy.pl to najważniejszy punkt na urodzinowej mapie Warszawy. Organizujemy urodziny dla pasjonatów przyrody, dla dzieci, które uwielbiają świat wiedzy i nauki. Nasze tematyczne imprezy urodzinowe to prawdziwa gratka dla pociech odnajdujących frajdę w zadawaniu pytań i odkrywaniu świata. Zajęcia przez nas prowadzone angażują wszystkie dzieci, nikt się nie nudzi i nie stoi z boku. Nad dziećmi czuwa wykwalifikowany pedagog, który ma nieprawdopodobne podejście do dzieci. Zapewniamy szeroki wachlarz zabaw i atrakcji. Zapraszamy na mali-naukowcy.pl

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa - OSK Aurinko »

  Zima to okres, kiedy korzystanie z komunikacji miejskiej staje się nieprzyjemną koniecznością. Oczywiście osoby, które posiadają prawo jazdy Warszawa nie muszą oczekiwać na spóźniony i zatłoczony autobus czy tramwaj. Luksus korzystania z własnego auta jest widoczny na zimowych drogach. Osobom, które nie posiadają jeszcze uprawnienia do kierowania autem polecamy stołeczną szkołę, gdzie prowadzona jest nauka jazdy Warszawa. W OSK Aurinko można zdobyć wszelkie potrzebne umiejętności do sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego poruszania się po drogach. Doświadczeni instruktorzy przeprowadzają kursantów przez trud zdobycia wiedzy praktycznej, którą kończy egzamin – najczęściej zdany pomyślnie. W razie potrzeby można także wykupić jazdy doszkalające.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac »

  Od wielu lat dzielimy się naszym wiedzą w pisaniu prac z wszystkimi tymi osobami, którym przysparza to kłopoty. Faktem jest, że nie każdy posiada umiejętność pisania. Dlatego też z myślą o takich osobach powstał właśnie nasz serwis, specjalizujący się w przygotowywaniu opracowań różnego typu dokumentów. Opracowujemy wzory prac licencjackich oraz magisterskich. Piszemy w językach niemieckim, polskim, oraz angielskim. Do naszych usług należy również poprawa materiałów już napisanych. Tworzymy zespół zawodowych redaktorów. Stawiamy na terminowość, rzetelność jak i fachowość. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam zadanie zostało wykonane jak najlepiej. Bardzo często bazujemy nie wyłącznie z księgozbiorów rodzimych, ale również zagranicznych. Ucieszony Klient to dla nas spora nagroda.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka