Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · następna strona »
 • bagażniki rowerowe »

  Często jeżdżę na rowerze. Na swoich wyprawach zwiedzam sporo urzekających miejsc i dlatego zdecydowałem otworzyć swój blog rowerowy. Na moim osobistym blogu znajdziesz krocie fotek z wypraw rowerowych. Każda ekspedycja jest dokumentnie przedstawiona. Wnikliwym oddziałem na dzienniku internetowym są porady rowerowe. Ciepło inwituję do odwiedzania mojego dziennika internetowego.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa silników Nova-Auto.pl »

  Serwis samochodowy Nova-Auto jest nowością na podlaskim rynku warsztatów motoryzacyjnych. Nasz auto serwis samochodów wykorzystuje ogromne doświadczenie doświadczenie oraz standardy q-service premium - sieci zaradnych auto serwisów o europejskich standardach. W naszym serwisie zmienisz opony, wykonasz naprawy bieżące i wyczyścisz filtr DPF - filtr cząstek stałych. W dodatku w naszej ofercie wynajdziesz takie usługi jak naprawa klimatyzacji oraz diagnostykę komputerową. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich usług. Mieścimy się w Dobrzyniewie Fabrycznym.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa dachów Białystok - Traffic »

  Firma Traffic to nie tylko producent wiodącej na Polskim i zagranicznym rynku blachodachówki. Nasza firma to zdecydowany lider jeśli chodzi o krycie i naprawę dachów. Nasza drużyna dekarska zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach dekarzy w Polsce. A to wszystko dzięki odpowiednim szkoleniom oraz wielkiemu doświadczeniu.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Biuro podatkowe Ilona Janik posiada swą siedzibę w Tychach. Począwszy od 1997 roku wykonuje biegłe usługi księgowe tudzież podatkowe dla przedsiębiorstw. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Resortu Finansów. Długoletnie doświadczenie plus niemało powracających nabywców usług znamionują o wysokiej klasie realizowanych przez kancelarię usług.

  Kancelaria doradztwa podatkowego Ilony Janik w Tychach para się, m.in. prowadzeniem książki przychodów i rozchodów, doradztwem podatkowym i mało tego consultingiem kredytowym. Realizuje zadania kadrowe, doradza w sferze rejestracji spółek i mało tego w aspekcie racjonalizacji taktyk działania firmy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Dla większości osób, które dopiero rozpoczynają prowadzenie swojej firmy przejście poprzez morze formalności związanych z zakładaniem firmy a także przeanalizowanie wszelkich procedur, które są związane z prowadzeniem działalności może być niemałym problemem. Żeby już na samym początku poznać wszelkie zawiłości odnośnie wszelkich spraw księgowych i rachunkowych dobrze jest poprosić o pomoc jakieś doświadczone w tej rzeczy osoby. W tym celu warto znaleźć firmę taką jak nasza, która oferuje usługi spod znaku księgowości oraz szereg kompleksowych usług, związanych z prowadzeniem księgowości zarówno niewielkich jak również dużych spółek. Trudnimy się prowadzeniem ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, lecz rozliczamy też kartę podatkową jak i ryczałt ewidencjonowany. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich państwa, zainteresowanych wysokiej jakości obsługą.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Czy powinno się w sposób samodzielny prowadzić księgi finansowe prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą? Z pewnością można, jednakże należy być świadomym tego, iż wówczas odpowiada się za to prawnie, tym bardziej, iż wówczas odpowiedzialność ta spada z obu stron. Z jednej strony jest to odpowiedzialność majątkowa, wiążąca się z działalnością opartą na jednej osobie zarządzającej. Z drugiej strony jest to również odpowiedzialność finansowa, wynikająca z niezbędności dobrego prowadzenia ksiąg finansowych. W związku z tym korzystniej jest zatrudnić konkretne i polecane biuro rachunkowe Perfekto. Każde właściwie zarządzane biuro księgowe Tyniec łatwo poradzi sobie ze sprawami finansowymi, które odnoszą się do prowadzenia firmy. Tym bardziej, że wbrew wszystkiemu odpowiednie prowadzenie ksiąg finansowych nie jest czasochłonne dla osób, które znają się na tym co robią, umieją poradzić sobie z tego typu sprawami oraz posiadają odpowiednie oprogramowanie. Każde biuro powinno angażować doświadczonych pracowników, posiadać specjalistyczne oprogramowanie oraz kompetencję, która jest bardzo ważna.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • księgowość Kraków »

  Firma misp modzelewski to doświadczona spółka zajmująca się prowadzeniem księgowości dla firm, organizacji oraz osób fizycznych. W swojej bogatej ofercie mamy takie punkty jak: obsługa prawna i fiskalna, doradztwo podatkowe oraz stała pomoc w rozliczeniach. Na naszej stronie www znajdą Państwo wszelkie informacje na temat oferowanych usług. Przedsiębiorstwo www.misp-modzelewski.pl pracuje dla największych firm w kraju, realizując częstokroć nadzwyczaj trudne zadania np. ceny transferowe i rozliczenia księgowe. Do zobaczenia misp modzelewski.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław biuro rachunkowe »

  biuro-rachunkowe-gorecka.pl świadczyznakomitej jakości usługi związane z księgowością i kadrami wielu rozmaitych podmiotów gospodarczych. Firma zatrudnia wielu niezwykle doświadczonych pracowników, którzy udzielają wielurozmaitych porad w zakresie zakładania oraz prowadzenie konkretnejkorporacji. Dodatkowomożna liczyć na pomoc tej firmie w kwestii sporządzania sporej ilościrozmaitych wniosków oraz redagowania konkretnych pism. biuro-rachunkowe-gorecka.pl zapewnia niezwykle elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Korzystając z usług tej firmy możemy liczyć na prowadzenie księgi rachunkowej, sporządzenie deklaracji podatkowej, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz dużoróżnych rejestrów oraz deklaracji. Prowadzenie korporacji wymaga dbania o wielerozmaitych szczegółów, dlatego należy skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, która zadba o to, by wszystkie formalności były załatwione skutecznie i zgodnie z wybranym terminem.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości Dominus od 2000 roku praktykuje profesjonalne usługi podatkowe i rachunkowe. Biuro jest w Poznaniu. Biuro dostało certyfikat Ministra Finansów. Profesjonalizm tudzież biegłość przyczynia się do przybywania multum lojalnych odbiorców usług.

  Kancelaria księgowa z Poznania para się całościową rachunkowością, np. prowadzeniem ksiąg rachunkowych i opracowywaniem protokołów finansowych. Ponadto trudni się sprawami płacowymi, a ponadto consultingiem finansowym, np. sporządzaniem ekspertyz podatkowych. Radzi oraz wspiera również w dziedzinie rejestrowania spółek.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe poznań »

  Czy ilekroć zastanawiałeś się gdy banalne i szybkie prawdopodobnie istnieć szukanie jakichkolwiek usług za pomocą internetu. Wiadomo, że spośród roku na dwanaście miesięcy powiększa się kwant osób szukających na skroś internet odpowiednich usług, jednakże powinniśmy pamiętać, że spośród drugiej okolica wiele spośród nich prowadzi owe poszukiwania nadzwyczaj niestarannie, wolno śmiało stwierdzić że wystarczająco niechlujnie. Przypatrzmy się na prostym przykładzie miasta Poznań a zawodu księgowego jak praktycznie w nieco minut wolno odnaleźć natomiast wnikliwie zweryfikować kilku fachowców związanych z księgowością, zajmujących się prowadzeniem rachunkowości na umowa o pracę innych firm. Mamy wyszukiwarki, z których korzystamy bez umiaru. Jednak gdy właściwie chcemy cokolwiek wynaleźć to pojawia się problem. A w całości koniec odpowiednia slogan inaczej opierając się na naszym hipotetycznym przykładzie, wpisujemy rachmistrz Poznań a w tej chwili po pracy.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza »

  Niekiedy kłopot rachunkowości bywa na tyle duży, że bez porady fachowców się nie obejdzie. W tym wypadku dobrze byłoby wziąć pod uwagę biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza, gdzie specjaliści najlepiej wiedzą jak zaradzić wszelkim kłopotom księgowym. Poszczególne firmy podpisują stosowne umowy z biurami, aby można było nie zamartwiać się o kwestie rachunkowo-księgowe, aby całkowicie móc uwzględnić w ten sposób pracę nad dobrym wizerunkiem firmy lub produktami oferowanymi przez firmę. Zatrudnienie takiej wykwalifikowanej osoby na takim stanowisku może być bez wątpienia pomocne nie tylko małym firmom, ale także dla wielkich przedsiębiorstw. Rachunkowość nie jest prostym tematem. Ci, którzy nie mają w tym zagadnieniu odpowiedniej praktyki mogą nie dać sobie rady, aby naprostować czy uregulować wszelkie dokumenty.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Łódź »

  Kancelaria podatkowa Tassa z Łodzi gwarantuje profesjonalną obsługę finansowo-skarbową dla spółek wszelkiej skali, również jednoosobowych, jak i większych. Biuro posiada znaczne doświadczenie, a do tego posiada uprawnienia Resortu Finansów.

  Biuro rachunkowe Tassa z miasta Łódź zajmuje się kompleksowymi usługami rachunkowymi, m.in. prowadzeniem karty podatkowej, a ponadto ksiąg handlowych. Praktykuje dodatkowo obsługę kadrową, np. przygotowywanie deklaracji VAT. Do tego wspomaga w ustanawianiu działalności gospodarczej i mało tego w sporządzaniu biznes planu. Cennik negocjowany może być w zależności od przypadku.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość w tax-bonus.com.pl »

  Jeżeli szukasz fachowej opieki księgowej lub biura rachunkowego dla swojej firmy to nie mogłeś lepiej trafić. Tax-Bonus świadczy usługi księgowe dla małych i dużych przedsiębiorstw, w skład usług wchodzi również opieka kadrowo-płacowa, sporządzanie dokumentacji, wypowiedzeń, rozliczeń pracowniczych, sprawozdań, wniosków. Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Przez cały okres współpracy możesz liczyć także na fachowe doradztwo. Jesteśmy z Tobą zawsze i wszędzie, w razie potrzeby reprezentujemy Twoją firmę przed instytucjami państwowymi. Nasze biuro rachunkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów, posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę. Zyskasz nie tylko bezpieczeństwo księgowe ale również i pewność, że rozliczenia są rzetelne, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Skorzystaj z formularza na stronie i umów się z nami na rozmowę.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PITY ROCZNE Kalisz »

  Wypełnimy każdego PIT-a na miejscu lub przez internet! Dla nas PITy nie mają żadnych tajemnic, nie ważne jakie dochody osiągałeś, rozliczamy także te uzyskane za granicą jak i z wszystkich rodzajów działalności czy innych źródeł np.ze sprzedaży nieruchomości jak i ruchomości. Doradzamy i odliczamy wszystkie ulgi podatkowe w maksymalnej wysokości, jesteśmy skuteczni bo działamy w tej branży od ponad 20 lat, skorzystaj i przekonaj się sam.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • prymkrakow.pl »

  Nie dopuść, żeby biurokratyczny moloch wtargnął z butami w Twój żywot! Biuro rachunkowe Kraków zapewnia Ci perfekcyjną i skrupulatną obsługę kwestii związanych z Twoimi finansami. Odpowiadamy za poprawność i niezawodność przeprowadzanej przez nas pracy. W sytuacji, gdy zachodzi taka konieczność, gwarantujemy biuro rachunkowe i obsługę prawną naszych interesantów. Na skutek naszych działań pod żadnym pozorem nie będziesz musiał kłopotać się myślami, czy wszystkie kwestie finansowe uregulowałeś prawidłowo.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Łodzi Adamiec »

  Biuro rachunkowe w Łodzi z usługami rachunkowo - księgowymi. Zajmujemy się doradztwem podatkowym i rozliczaniem ZUS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Kierujemy swoje usługi biurowo-księgowe do podmiotów postawionych w stan upadłości. Nasze usługi skupiają się na: prowadzeniu rozliczeń podatkowych i ZUS, prowadzeniu rachunkowości, doradztwie podatkowym i gospodarczym, obsłudze kadr i płac, przeprowadzaniem kontroli wewnętrznych i audytów wewnętrznych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje od ryczałtu ewidencjonowanego, kadry, płace, ZUS. Rozliczamy również dotacje unijne oraz dotacje z Urzędów Pracy. Gwarantujemy: przeniesienie odpowiedzialności za powierzone czynności na inny podmiot, pewność zachowania tajemnicy zawodowej jako ustawowego obowiązku doradcy podatkowego, fachowość i zaangażowanie w wykonywaniu zleconych czynności gwarantowana korporacyjnym obowiązkiem stałego podwyższania kwalifikacji.
  Nasze wynagrodzenie ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, tak aby jego wysokość satysfakcjonowała obydwie strony umowy.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe Bielsko »

  Bieżący postęp, a także biurokratyzm sprawiają, że normalnym osobom trudno połapać się w zagadnieniach podatkowych. Z pomocą przybywają wtedy biura rachunkowe, które uruchomiono właśnie w takim celu.Biuro rachunkowe Meritum z centrum w Bielsku-Białej świadczy kompleksowe doradztwo z pola księgowości. Na świecie występuje wiele firm wykonujących podobne zlecenia, jednak to właśnie biuro Meritum jest najlepszym partnerem do nawiązania współpracy. Cenne doświadczenie pracowników powoduje, iż klient traktowany jest z adekwatnym poszanowaniem, a jego problemy są błyskawicznie, a także efektywnie rozwiązane. Biuro podatkowe pracuje z klientami z Bielska-Białej oraz z sąsiedztwa. To fenomenalna pomoc dla młodych, niedoświadczonych inwestorów, którym służy sugestią, ale też dla renomowanych klientów, które decydują się na współpracę. Biuro rachunkowe Meritum w Bielsku-Białej każdorazowo bezwarunkowo angażuje się w życzenia kontrahenta, a także patrzy na jego sprawy odrębnie, co zapewnia stuprocentową uciechę z przeprowadzanych usług. Biuro podatkowe w Bielsku-Białej to idealny partner dla wszystkich.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Opole »

  Wybierając ofertę Biura Rachunkowego Prokopowicz z Opola zyskujesz pewność, że Twoje finanse trafią w ręce profesjonalistów. Nasi pracownicy kierują się misją szczególnej troski o interes klienta, podchodząc do każdego z nich indywidualnie. Bliższe informacje na temat naszej oferty mogą Państwo znaleźć na łamach firmowej strony internetowej naszego biura. Serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Posiadanie własnej działalności gospodarczej może być sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, jeżeli uwzględniane są kwestie związane z finansami. Zgodnie z aktualnymi przepisami każda firma ma obowiązek, by prowadzić księgowość, która pozwala na zapisywanie przychodów oraz wydatków. Bywają to kwestie dość zawiłe i zabierające wiele czasu. Z tego też powodu - zamiast korzystać z programów komputerowych, dobrze jest zdecydować się na doświadczone biuro rachunkowe. Za sprawą takich usług możesz zaoszczędzić dużo czasu, a jednocześnie nie będziesz miał powodów, by martwić się sprawami wiążącymi się z Urzędem Skarbowym bądź Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Profesjonalne biura rachunkowe przejmują od Ciebie całą odpowiedzialność. Twoim zadaniem jest tylko i wyłącznie … zarabianie. Dokumentację możesz donieść osobiście albo też za pośrednictwem kurierów bądź poczty. Należy zdecydować się na usługi, jakie może zaproponować biuro rachunkowe z kolejnego powodu. Zawsze masz zapewnione wsparcie, jak również fachowe doradztwo. To powoduje, że ewidencjonowanie przychodów nie będzie już takie trudne.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek VZM-1 Ulga budowlana »

  Budowa domu zakończona przed 2014 rokiem ale nie skorzystać dotąd ze zwrotu podatku? Nie pozwól aby przepadły Twoje pieniądze, pamiętaj że aby je odzyskać musisz złożyć wniosek do urzędu skarbowego. Urząd bez Twojego wniosku nigdy nie odda Ci należnych Tobie pieniędzy dlatego nie czekaj więcej tylko jak najszybciej wypełnij wniosek VZM-1 i oddaj go w swoim urzędzie. Jeśli nie wiesz jak go wypełnić to zlec nam ta usługę, przekonasz się że za niewielką opłatą można pozbyć się dużego problemu. Najtrudniejsze bowiem w całej procedurze jest odliczenie właściwych materiałów budowlanych bowiem nie wszystkie kwalifikują się do odliczenia. Nie męcz się więc ze swoim wnioskiem tylko zleć usługę profesjonalistom którzy mają na swoim koncie już ponad dwa tysiące zrealizowanych zleceń i odzyskane ponad dwa miliony złotych - zapraszamy!

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunowe Ursynów »

  Fachowe biuro rachunkowe zaprasza do korzystania ze swoich usług! Jeżeli masz swoją firmę i potrzebujesz eksperckiej porady w formalnościach z tym powiązanych, wtenczas zaczęcie współdziałania ze specjalistami z dziedziny księgowości, kadr i płac będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Firma udostępnia ogromny wybór działań, chociażby prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, sporządzanie deklaracji, rozliczanie klientów z zrealizowanych dochodów, usługi kadrowe, współpracę z audytorami, obsługę kontroli urzędowej. Swoje usługi kieruje ona zarówno do klientów z kraju, jak i zagranicznych.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kalisz »

  Biuro Rachunkowe z Kalisza z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmie się Twoimi podatkami oraz sprawami kadrowo-płacowymi. Duży potencjał oraz wykwalifikowana kadra zapewnią usługę na najwyższym poziomie, zostaw specjalistom to co jest ich domeną. Doradztwo podatkowe, księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtu, prowadzimy wszystkie rodzaje ewidencji księgowych, dla nas nie ma znaczenia branża którą reprezentujesz, wystarczy że masz zarejestrowaną działalność a z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jeśli jeśli nie masz zgłoszonej działalności to także możemy Ci pomóc ją założyć, to proste i do załatwienia w ciągu jednej wizyty i jednego dnia. Przyjdź i skorzystaj z promocji!

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Grażyna Domachowska Rokietnica »

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe